Po bën xhiron e botës, s'do ta besoni sa ka shpenzuar Messi në një klub nate (FOTO)

Pëlqej
Lionel Messi po kalon pushimet e verës në familje së bashku me me yllin e Chelseat, Cesc Fabregas dhe shokun e skuadrës Luis Suarez.

Besojeni ose jo, por "pleshti" ka harruar plot 37 mijë e 330 euro gjatë një natë në një lokal. Fatura është zbuluar nga një prej punonjëse të lokalit dhe ka bërë xhiron e botës në rrjetin sociale.

Sipas medieve ndërkombëtare, Messibashku me fëmijët dhe gruan është rikthyer në Barcelonë, pasi ka kaluar disa ditë në Ibiza. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2017, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori