Po dështon te Manchester United, në Norvegji demaskojnë Solskajer (VIDEO)
Ole Gunar Solskjaer u duk se e ringjalli Mancester United disa muaj më parë, kur mori drejtimine këtij ekipi, pas largimit të Mourinjos.

Por tani gjërat kanë ndryshuar dhe Djajtë e Kuq iu kanë rënë bateritë. Këtë situatë dhe krize rezultatesh po e vuan më shumë trajneri Solskjaer.

Drejtuesi teknik i "Djajve të kuq" ishte objekt i një videoje të një televizioni në vendin e tij, në Norvegji.

Solskjaer shfaqet në një makinë, së cilës nuk di t’i japë drejtimin e duhur për ta kthyer në rrugën e saktë. Televizioni norvegjez "TV2 Sporten" nuk është kursyer aspak me patriotin e vet./albeu.com/
Shtuar më 26/04/2019, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori