Po dështon me Sane, Bayern Munich në sulm për bomberin e Premier League
Bayern është duke kërkuar një sulmues për të zëvendësuar të larguarit Arjen Roben dhe Franck Ribery.

Sipas mediave britanike, Kampionët e Bundesligës janë duke kërkuar sulmuesin e Crystal Palace, Wilfried Zaha.

Skuadra e Premier League kerkon rreth 90 milionë euro. 26 vjeçari ka kontratë deri në verën e vitit 2023. Për të kanë shprehur interesim edhe skuadra e Arsenalit.
Shtuar më 22/07/2019, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori