Po shkëlqen në Greqi, mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Paok
Enea Mihaj i cili po shkëlqen këtë sezon me Panetelikos, tashmë ofertat për të nuk mungojnë.

fundmi mediat greke bëjnë të ditur se 20 vjeçari ka bidur të gjithë me paraqitjet e tij dukë rënë në radarin e shumë skuadrave.

Portali "Sportime.gr" raporton se së fundmi për shqiptarin ka kanë shfaqur kampionët e PAOK-ut.

Ndërkohë për Enean interesim ka nga Benfica dhe Napoli. Me kombëtaren tonë Mihaj regjistron vetëm 1 minutë të luajtur ndaj Skocisë. /albeu.com/


Shtuar më 05/05/2019, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori