Pochettino në stol dhe 5 super blerje, kjo pritet të jetë Barcelona e sezonit të ri (FOTO LAJM)

pochetino000
Barcelona ka verën në dispozicion për të shpëtuar lavdinë e skuadrës.

Humbja ndaj Bayern Munich ka vëne edhe një herë në pah nevojën për ndryshime rrënjësore.

Emri i parë që do të zëvendësohet është ai i trajnerit, dhe në listë është edhe emri i Mauricio Pochettino.

‘The Sun’ jep versionin me Mauricio Pochettino dhe pesë lojtarë të rinj që mund ta shpëtojnë lavdinë e skuadrës.

Dy lojtarë për fazën e sulmit, dy për mbrojtjen dhe një mesfushor besohet se nën urdhrat e Pochettino dhe krahë Lionel Messi e Frenkie de Jong mund ta rikthejnë skuadrën në krye.

Shtuar më 15/08/2020, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori