Pochettino synon Manchester United
Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri i Manchester Unitedit pas shkarkimit nga Tottenham.

Arsenali, Real Madridi dhe Bayern Munich po ashtu përmenden si opsione të Pochettinos megjithatë do klubin nga "Old Traffordi".

Pochettino e dërgoi Tottenhamin deri në finale të Ligës së Kampionëve sezonin e kaluar, por këtë sezon pati dëshpërues dhe për këtë iu desh të largohej.
Shtuar më 03/12/2019, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori