Podolski: Dua te largohem ne janar
Pëlqej
Albeu.com
Sulmuesi i Bayern Munichut, Lukas Podolski, ka njoftuar se dëshiron të largohet nga klubi gjerman në afatin kalimtar të janarit.
Podolski qe një kohë të gjatë nuk është i kënaqur me minutazhin që ia jep trajneri Jurgen Klinsman dhe kjo është arsyeja kryesore pse ai dëshiron të largohet nga Allianz Arena.

“Unë e kam sjellë vendimin tim: Dua të largohem nga Bayerni në afatin kalimtar të janarit! Tashmë i kam njoftuar drejtuesit e klubit për këtë gjë”, ka thënë sulmuesi gjerman për “Bild”.
Shtuar më 25/11/2008, ora 03:05
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori