Podolski humbet stërvitjen, mungojnë dokumentat nga Arsenali
Lukas Podolski nuk mund të stërvitet me ekipin e tij të ri, Interin, pasi nuk ka ndodhur ende shkëmbimi i dokumentave mes Arsenalit dhe klubit zikaltër.

Gjermani është shfaqur sot në qëndrën stërvitore por nuk ka mundur të stërvitet me shokët e skuadrës. Ai ka vijuar punën personale në palestrën e hotelit.

Le possibilità di completare entro domani a mezzanotte il suo tesseramento ci sono e rimane probabile la sua presenza ad Appiano Gentile.

Interi pritet që gjithçka të mbyllet shumë shpejt në mënyrë që Podolski të jetë i gatshëm për sfidën e madhe të së martës kundër Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori