Pogba dhe Tevez ruajnë miqësinë, takohen në Kinë
Paul Pogba dhe Carlos Tevez nuk e kanë harruar kohën kur kanë qenë së bashku tek Juventus.

Francëzi dhe argjentinasi janë takuar këtë herë në Kinë duke biseduar dhe duke shkëmbyer dhe fanellën me njëri-tjetrin. Carlos dhe Pogba luajnë 3 sezone së bashku tek Juventus.

Carlos e cilësoi Pogban kur ishin tek Juventus si talenti më i mirë me të cilin kishte luajtur ndonjëherë. / albeu.com /
Shtuar më 18/06/2017, ora 18:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori