Pogba kërkon trofeun e "Brazil 2014"
Paul Pogba është shprehur se dëshiron që t'i shkojë deri në fund avetures së tij me Francën në "Brazil 2014".

“Për mua është një ëndërr që të luaj në Kampionatin Botëror. Shpresoj t’i shkojmë deri në fund dhe ta fitojmë”.

“Kam luajtur në një Kampionat Botëror (U-20) në verën e kaluar, prandaj jam mësuar paksa me gjëra të këtilla”.

“Qëkur kam qenë fëmijë kam menduar që të luaj në Kampionatin Botëror, jam shumë i entuziazmuar”, ka thënë Pogba për Telefoot.

Pogba është një ndër futbollitët më të kërkuar në merkato, ku klubet më në zë janë gati që të bëjnë çmendurira për ta pasur në skuadër. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2014, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori