Pogba njofton se pavarësisht dëmtimit do të kthehet më i fortë
Pëlqej
Paul Pogba ka pwsuar një lëndim pi cili do ta mbajw jasht fushave pwr gjashtë javë.

Lajmet e fundin që vijnë nga infermieria bëjnë të ditur se lojtari do të mungojë minimalisht gjashtë javë. Pogba ka folur për herë të parë duke postuar një foto në Instagram ku ka shkruar se do të kthehet së shpejti.

Pogba do të mungojë në ndeshjet me Evertonin, Southamptonin dhe Crystal Palacen, në Kupë me Burton dhe në Ligën e Kampionëve me CSKA Moskën. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 10:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori