Pogba: Nuk kam probleme me Mourinhon
Pëlqej
Mesfushori francez, Paul Pogba, thotë se nuk ka probleme me Jose Mourinhon dhe nuk beson që edhe portugezi të ketë me të, që ka pasur polemika të shumta mes tyre gjatë vitit 2018.

“Nuk kam probleme me të, dhe nuk mendoj se ai ka probleme me mua”, tha Pogba për Canal Football Club.

“Ai është trajneri, ai duhet të marrë vendime dhe unë si lojtar, i pranoj ato, më duhet të përgjigjem në fushë”, shtoi Pogba. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori