Pogba plus qindra miliona për Neymarin
Manchester United e deshiron me patjetër një yllë të klasit më të lartë botëror që ti tërheqë në Ligën e Kampionëve. Pas tentativave për Salah mediat nga Spanja, raportojnë se djajt dëshirojnë të tentojnë në të njëjtën kohë dhe Neymarin.

Sipas Don Balon, Manchester Unitedi është i gatshëm t’i ofrojë plot 200 milionë euro dhe Paul Pogban PSG-së për ti rrëmbyer yllin brazilian. Por PSG kërkon 400 milionë euro për Neymarin.

Raportime të ndryshme kanë futur dhe Realin në garë për brazilianin. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2018, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori