E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Pogba qëndron në Torino, zbulohet arsyeja
pogba
Mesfushori i skuadrës së Manchester United, Paul Pogba ka qëndruar në Torino mbrëmjen e kaluar, kjo nuk ka të bëjë me merkaton, por me një test të papritur anti-doping nga UEFA.

Këshu ai nuk udhëtoi me skuadrën drejt Manchesterit, por u vonua rreth një orë duke kryer testet anti-doping. Pogba shprehu dhe një herë tjetër dëshirën e tij të madhe për tu rikthyer në skuadrën ku spikati si futbollist i madh. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2018, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori