Pogba shijon me të dashurën pushimet në Dubai (FOTO LAJM)

Paul Pogba dhe e dashura e tij Maria Salaues kanë vizituar Dubain.

Mesfushori i Manchester United aktualisht po shijon fundin e sezonit duke gjetur kohën për tu relaksuar, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë gazeta prestigjoze "The Telegraph" bën të ditur se mesfushori është gati të veshë fanellën e Realit pas 3 vitesh në në Old Trafford.

Por Solskjaer mbetet i vendosur për të mbajtur Pogba, ndërsa ESPN raportoi se norvegjezi i ka ofruar atij shiritin e kapitenit në përpjekje për ta mbajtur atë në klub. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2019, ora 15:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori