Pogba shprehet se në karrierën e tij nuk ka qenë asnjëherë në vështirësi
Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba e ka vlerësuar këtë sezon si më të vështirën e karrierës.

Francezi nuk është në formën më të mirë, derisa në katër ndeshjet e fundit që ka zhvilluar me "Djajtë e Kuq" është zëvendësuar nga Scott McTominay.

27-vjeçari për RTL tha se është duke u kënaqur më shumë me Kombëtaren e Francës, se në gjigantin anglez.

"Asnjëherë nuk kam qenë në këtë periudhë të vështirë gjatë karrierës".

"Kombëtarja e Francës është e freskët, grupi është i mirë, është magjike", u shpreh ai.

Pogba ka vetëm 18 muaj të mbetur kontratë më Unitedin, ndërsa vazhdon të kërkohet nga dy gjigantët evropianë, Real Madrid dhe ish klubi, Juventus.
Shtuar më 16/11/2020, ora 08:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori