Pogba te Juventusi? "Zonja e vjetër" ofron shkëmbimin me Dybala
Juventusi është i gatshëm të sakrifikojë sulmuesin Paulo Dybala për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba.

Agjenti i Pogbas njoftojë se lojtari nuk është i lumtur në "Camp Nou" dhe dëshiron të largohet sa më shpejtë.

Sipas Athletic, "Zonja e Vjetër" synon të përfitojë nga situata dhe të ofrojë argjentinasin në shkëmbim për francezin.

Dybala edhe më herët ishte në ‘radarin’ e Unitedit, ndërsa këtë edicion ka humbur vendin në formacionin startues.

Mbetet të shihet nëse do arrihet kjo marrëveshje, edhe pse nga raportimet e fundit thuhet se i konvenon të dy skuadrave.
Shtuar më 08/12/2020, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori