Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Pogba-Vidalit: Mos shko tek United miku im!
Pëlqej
Manchester United apo Juventus? Do të duhen edhe pak ditë, ose orë, për të kuptuar se cila nga të dy të sipërpërmendurat do të jetë skuadra e ardhshme e Arturo Vidal. Kështu që, nga Sidney, mes dyshimeve, kileni vazhdon që të buzëqeshë, edhe pse detajet që shfaq frikësojnë tifozët.

Nes mes të një mijë zërave, Vidal kënaq nga tifoz të çmendur të "Djajve të kuq", që poston menjëherë foton. Po, mesfushori vendos firmën… tek fanella e Manchester United. Tifozi, menjëherë, nuk humb kohë por e bën publike.

Ndërkaq, pas trajnerit Allegri, edhe mesfushori Paul Pogba shpreson se Arturo Vidal do të qëndrojë dhe i ka këshilluar: "Mos shko tek United miku im!", duke shtuar se 2po stërvitet mirë dhe është i përqëndruar tek Juventusi". /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori