Pogba vuan shumë, United dëshiron ti gjejë një ortak të hajrit
Sipas mediumit britanik Daily Express, Unitedi do t’i japë përparësi një mesfushori në verë për të ndihmuar Pogban për më shumë ndeshje.

Mesfushori i Nice, Jean-Michael Seri është prioriteti kryesor i skuadrës nga Old Trafford, por jo vetëm. Në listën e dëshirave të Jose Mourinhos është edhe Fred i Shakhtar Donetskut dhe Julian Weigl i Borussia Dortmundit.

united e pa veten të mposhtur kundër Tottenhamit ku vendasit kontrolluan çdo repart në mesfushë. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2018, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori