Polici i Portokallisë komenton ndeshjen Inter - Roma (VIDEO)

Live nga San Siro, Inter Roma @dritan_shakohoxha

A post shared by @ florjanbinaj on

Pëlqej
Humoristi Florjan Binaj ishte i pranishëm sonte në “Giuseppe Meazza” për të shijuar nga afër spektaklin mes Romës dhe Interit.

Florjan Binaj, aktori i Portokallisë ishte i pranishëm në ndeshjes mes Interit dhe Romës që u zhvillua në “Giuseppe Meazza”, e cila përfundoi 1-1.

Florjani, që njihet më së shumti për rolin e policit, në rrjetet sociale ka publikuar një video duke bërë shaka në stadiumin “Giuseppe Meazza” duke komentuar ndeshjen.

Ai ka tentuar ta imitojë komentatorin e Super Sport, Dritan Shakahoxha. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2018, ora 00:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori