Policja franceze “shokohet” nga tifozeria shqiptare (FOTO)
Atmosfera e tifozëve shqiptarë po iu lë përshtypje të gjithëve. Qyteti i Lionit është i mbushur me tifozë shqiptarë, të cilët kanë ardhur në përkrahje të kombëtares për ndeshjen me Rumaninë, e vlefshme për grupin A të Euro 2016.

Atmosfera e krijuar nga tifozët e pranishëm nuk po iu lë përshtypje vetëm gazetarëve dhe medieve nga e gjithë bota.

Kjo pasi, edhe një police franceze është e mahnitur me atmosferën e krijuar nga tifozët shqiptarë, ku nuk rezistoi dot dhe bëri edhe një foto për kujtim.
Shtuar më 19/06/2016, ora 17:39
beni
e Hënë 20 Qershor 2016, Ora 11:51
E kush Tha qe i beri foto per Kujtim. Ajo ishte me sherbim aty dhe do ja dergonte foton shefit me what's up per te verfikuar persona...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori