Poloni, arti i xhonglimit: talenti është në rrugë (VIDEO)
Larg terreneve të lojës, futbolli mund të transformohet në "art". Është kjo ideja e një grupi polakësh të quajtur "Soccer Art", një treshe freestyle profesioniste e përbërë nga Kamil Drzewucki, Mateusz Zwizek dhe Mateusz Odrzygód.

Treshja polake është në gjëndje që me topin në këmbë të bëjë gjithçka, madje edhe atë që mund të quhet e pamundur. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2013, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori