Polonia shokon Gjermaninë (VIDEO)
Sebastian Mila
Përfaqësuesja e Gjermanisë ka pësuar humbje me rezultat 2-0 nga përfaqësuesja e Polonisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin D kualifikues për "Euro 2016" të zhvilluar në Stadion Narodowy të Varshavës.

Për Poloninë shënuan Arkadiusz Milik në minutën e 51-të dhe Sebastian Mila, i cili vulosi fitoren dy minuta para përfundimit të takimit (88'). /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2014, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori