Portieri feston dhe e pëson (VIDEO)
Ishte një gol i rëndësishëm ai i shënuar nga River, skuadra argjentinase me fanellë të bardhë, kundër kundërshtarëve të Atletico Union. Aq i rëndësishëm sa bëri portierin të linte portën dhe të shkonte të festone në mesfushë me shokët e skuadrës.

Një festim që i kushtoi shtrenjtë River. Numri 9 i Union duke përfituar nga fakti që porta ishte bosh dërgon një gjuajtje nga mesfusha dhe barazon rezultatin.

Rezultati final: 2-1 për Atletico Union. /albeu.com/
Shtuar më 07/05/2012, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori