Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Portieri hero, gol në minutën e fundit (VIDEO)
Siç ndodh shpesh kur një skuadër po humbet, portieri shkon në zonën kundërshtare në gjuajtjen e fundit nga këndi të ndeshjes. Kështu bëri edhe Philipp Tschauner.

Gardiani i St Paul, skuadër e Bundesliga II, la portën e tij teksa po luhej minuta e fundit dhe me një goditje me kokë "alla sulmues" relaizoi golin që i dha barazimin ekipit të tij në ndeshjen në shtëpi kundër Paderborn-it të Alban Mehas.

Festë e madhe mes lojtarëve vendas por edhe në shkallët e stadiumit. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2013, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori