Portieri më budalla në botë (VIDEO)
Përveç humbjes së rëndë 4 me 0 kundër America Mineiros, Criciuma ka pësuar dhe një zhgënjim të rëndë nga portieri i vet. Michel Alves është shkaktari i pësimit të golit të tretë, gol i cili mund të ishte evituar. Ai pasi e pret topin pas një gjuajtje në skuadrës kundërshtare, i ikën nga duart.

Kjo ka ndodhur gjatë ndeshjes America Mineiros- Criciuma në kampionatin brazilian. Shihni videon e mësipërme për të mësuar se çfarë ka ndodhur. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2012, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori