Portieri “vrasës” (VIDEO)
Në një ndeshje të kampionatit rumun të futbollit mes Cluj dhe Astra, portieri portugez i Cluj, Nuno Claro tek dilte për të evituar rrezikun për zonën e tij, godet rëndë mbi trup kundërshtarin duke e lënë për disa minuta të shtrirë në fushë.

Ndërhyrja ishte "vrasëse" dhe arbitri me të drejtë nxorri menjëherë kartonin e kuq. /albeu.com/


Shtuar më 07/11/2011, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori