Porto shënon e golin e dytë përballë Romës (VIDEO)
Porto ka arritur të gjejë edhe golin e dytë përballë Romës sapo ka filluar pjesa e dytë , shkruan Albeu.com

Autori i goli është Marega në minutën e 53’. Me këtë rezultatin është çdo gjë e barabartë dhe nesë ndeshja përfundon e tillë atëhere do të kemi 30 min shtesë apo edhe penalltitë.

Është duke u luajtur minuta e 57 jemi afër 30 minuta nga fundi. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori