Portugali-Austri, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Portugalia
Megjithëse Portugalia kishte më shumë nga loja madje humbi edhe një penallti nuk arriti të shënojë në portën e Austrisë.

Lojtari me notën më të madhe padyshim është portieri austriak Almer, 8.5.

Ndërsa nota më e vogël prej lojtarëve që luajtën, ishte e David Alabas (6.1).

Portugalia dhe Austria do të mësojnë fatin e tyre vetëm pas ndeshjes së tretë. /Albeu.com/

Shtuar më 18/06/2016, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori