Portugali-Francë, ja koeficentët e basteve (FOTO)
Portugalia dhe Franca do të përballen në finalen e Kampionatit Europian. Sipas kompanive të basteve, Franca është ndjeshëm favorite pasi fitorja brenda 90 minutave kuotohet me koeficientin 2.00, barazimi 3.20, ndërsa fitorja e Portugalisë 4.75.

Për të gjithë ata që duan të parashikojnë se Franca fiton Europianin, do të shpërblehen me një koeficient të ulët 1.45, ndërsa triumfi i Portugalisë kuotohet 2.95. /albeu.com/

Shtuar më 08/07/2016, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori