Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO)

Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre Silva në minutën e 32'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori