Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Portugalia e madhe mund Spanjën
Pëlqej
Portugalia ka luajtur një ndeshje të madhe dje dhe ka shkatërruar kampionët e botës, Spanjën me rezultatin 4-0. Për Portugalinë kanë shënuar Martins, Almeida dhe Postiga I cili ka shënuar një dopietë. Franca e Blanc ka arritur të mundë Anglinë e Capellos me rezultatin 2-1. Në Ëembley gjejnë golin Benzema dhe Valbuena ndërsa për vendasit ka shkurtuar diferencën Crouch. Suedia me Gjermaninë ndahen në barazim ndërsa Holanda mund Turqinë 1-0 me golin e Huntelaar.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori