Portugalia fiton minimalisht ndaj Italisë (VIDEO)

Portugalia fiton mi
Portugalia mposhti Italinë sot në "Estadio da Luz" me rezultatin minimal 1-0.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi sulmuesi Andre Silvas në minutën e 48'. te ndeshjes

Me këtë fitore Portugalia renditet në vendin e parë më 3 pikë, derisa Polonia dhe Italia ndajnë dy pozitat më poshtë të Grupit 3 të Ligës së Kombeve.
Shtuar më 10/09/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori