Portugalia kalon në avantazh ndaj Italisë (VIDEO)

Portugalia ka kaluar në avantazh ndaj Italisë në "Estadio da Luz".

Autori i golit është sulmuesi i talentuar, Andre Silva në minutën e 48' .

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori