Portugalia shënon edhe golin e tretë ndaj Polonisë (VIDEO)

Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Polonisë në "Stadion Śląski".

Ai që ka shënuar është Bernardo Silva në minutën e 52'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori