Pothuajse zyrtare, Emre Can lojtari më i ri i Dortmundit
Emre Can mund të quhet lojtari më i ri i Borussia Dortmund.

Gjermanët kanë vendosur të paguajnë 25 milion euro plus bonuse për të bërë të vetin mesfushroin.

Ndërkohë për Emre Can rikthehet kështu në Bundesligë pas eksperiencave me Bayer Munich dhe Bayer Leverkusen. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2020, ora 21:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori