Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Pozë familjare në Instagram, CR7 merr rreth 6 milion “like” për 3 orë

La famiglia bianconera! #finoallafine

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Pëlqej
CR7 në palestër, CR7 në Liqenin e Komos, CR7 në stërvitje në Vinovo. Cristiano Ronaldo konfirmohet ‘fenomen’ edhe në rrjetet sociale.

Fotoja e tij e fundit në Instagram, ku ka pozuar së bashke me partneren e tij Georgina dhe fëmijët në tarracën e vilës së tij në Torino, ka marrë rreth 6 milion “like” brenda 3 orësh.

E gjithë familja e portugezit është veshur me fanelën e Juventusit, skuadrës së tij të re.


Shtuar më 21/08/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori