Pozitiv me covid-19, dy yjet e Maqedonisë mungojnë ndaj Kosovës
Pas, Goran Pandev, edhe një tjetër futbollist nga Maqedonia e Veriut ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus.

Bëhet fjalë për futbollistin e Napolit, Elif Elmas ka rezultuar pozitiv sot.

Lajmin e ka konfirmuar klubi i Napolit përmes një postimi në rrjetet sociale.

Elmas dhe Pandev do ta humbasin sfidën kundër Kosovës.
Shtuar më 03/10/2020, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori