Prag-finale, flet Tuchel: E merituam të jemi këtu
Nesër me fillim nga ora 21:00, do të zhvillohet finalja e madhe LigësKampionëve ndërmjet Bayernit dhe Paris SG.

Të dyja skuadrat janë të gatshme që nesër të japin gjithçka në fushë, për ta fituar këtë trofe të madhe.

Për PSG-në kjo do të jetë përvojë e re, pas janë në një finaleLigësKampionëve për herë të parë në histori të klubit.

Për takimin e ditës së nesërme ka folur edhe tekniku i Parist, Tuchel, ku tha se ndihet i emocionuar dhe se e kanë merituar të jenë në finale.

"Besoj se e merituam të jemi këtu", tha ai.
Shtuar më 22/08/2020, ora 21:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori