Prag finalje, ndryshojnë koeficientët për finale Juventus-Real Madrid
Nesër në orën 20:45 Juventusi dhe Real Madrid do të përballen në finalen e madhe të Champions Leagues.

Vetëm një ditë para ndeshjes kompanitë e basteve kanë ndryshuar koeficientët duke balancuar mundësinë e skuadrës që do të triumfojë në kompeticionin më të rëndësishëm evropian.

Më 11 maj “Bwin” i jepte një avantazh të konsiderueshëm skuadrës së Realit duke e kuotuar me koeficientin 1.80, ndërsa tashmë në 1.90.
Ndërsa në krahun tjetër Juventusi kuotohej 2.05, tashmë 1.95. /albeu.com/

Shtuar më 02/06/2017, ora 15:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori