Prapaskena e Unitedid për Falcaon, është dëmtuar rëndë Van Persi
Manchster Unitedi është futur fuqishëm në garë për Falcoan dhe kjo duket se e ka një shkak, pasi po flitet për një dëmtim të mundshëm të Van Persit, që mund ta lë atë me muaj jashtë fushave.

Holandezi duket se ka ndjerë dhimbje në gju. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori