Prapaskena: Toni Kroos donte Barçën, por...
Pëlqej
E ardhmja e Toni Kroos ishte Spanja, por sipas asaj që shkruan "Mundo Deportivo", zgjedhja e parë e mesfushorit gjerman ishte Barcelona. Klubi blaugrana kishte kryer tre takime me drejtuesit e Bayern Munchen dhe vetë futbollistin, i cili i kishte dhënë dritën jeshile transferimit në "Camp Nou".

Por më pas gjërat nuk shkuan ashtu siç ishin parashikuar dhe Real Madrid shfrytëzoi rastin duke e afruar në skuadër 24-vjeçarin gjerman. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori