PRAPASKENAT/ Zidane shumë shpejt te United, bllokon edhe Pogba-n
E ardhmja e Pogba-s te Manchester Unidet duket gjithnjë e më larg, pasi francezi prej muajsh nuk po e gjen veten në këtë skuadër.

Ndërkohë këtë situatë po e vëzhgon Juventus, të cilët interesohen për një rikthim të mundshëm te Pogbas.

Por tashmë për “SkySport” ka zbuluar disa prapaskena ku thuhet se Zinedine Zidane është shumë pranë kalimit te klubi i Manchester United.

Kjo do të bënte që bashkëkombasi i tij, Pogba të "bllokohej" tek Juventus.

I pyetur për Pogban, Ciro Venerato tregoi se: Pogba është tërësisht jashtë kontaktit me Mourinhos dhe Raiola ia ka propozuar Marotës. Përgjigjja e Juventusit ka qenë e përzier, por arritja e Zidan në Manchester mund të bllokojë gjithçka.” /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori