E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Përcaktohen oraret e javës së 27-të në Superiore
Është përcaktuar ditën e sotme edhe agjenda për javën e 27 të Kategorisë Superiore. Ndeshjet e fundit të fazës së tretë do të luhen në tre ditë, ku siparin do ta ngrejë ndeshja e quajtur “Derbi” i Shqipërisë, TiranaVllaznia dhe do ta mbyllë kryendeshja e javës, Partizani – Skënderbeu.

Ja kalendari për javën e 27-të në Superiore

Të premten, më 31 mars
Ora 19:00
Stadiumi “Selman Stërmasi” Tiranë
TiranaVllaznia

Të shtunën, më 1 prill
Ora 16:00
Stadiumi “Niko Dovana” Durrës
Teuta – Laçi

Ora 19:00
Stadiumi “Flamurtari” Vlorë
Flamurtari – Korabi


Të dielën, më dy prill
Ora 16:00
Stadiumi “Zeqir Ymeri” Kukës
Kukësi – Luftëtari

Ora 19:00
Stadiumi “Selman Stërmasi”
Partizani – Skënderbeu
Shtuar më 25/03/2017, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori