Prekëse/ Yllit kroat i vdes babi, e merr vesh pas ndeshjes (FOTO LAJM)

Ylli i përfaqësueses së Kroacisë, Darijo Srna, ka marr SOT lajmin më të hidhur të jetës së tij, e kjo ka ndodhur pikërisht në momentin që Ka përfunduar ndeshja.

Kapitenit kroat i ka vdekur babi dhe ai është informuar për këtë vetëm pas përfundimit të ndeshjes.

Sipas burimeve mësohet se ai ishte i sëmurë nga kanceri.
Kroacia fitoi ndaj Turqisë me golin Luka Modric. /Albeu.com/
Shtuar më 12/06/2016, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori