Premier: Ç'farë kthese e Tottenham (VIDEO)
Pëlqej
Tottenhami fiton derbin e 165-të me Arsenalin me rezultatin 3-2 në Emirates Stadium. Arsenali dominon pjesën e parë duke kaluar në avantazh të dyfishtë 2-0.

Djemtë e Wenger kalojnë në avantazh në minutën e 9 me anë të Nasri dhe dyfishojnë në minutën e 27 me anë të Chamakh.

Spursat inekzistent pjesën e parë, shkurtojnë diferencën e Bale në minutën e 50, gjejnë golin e barazimit në minutën e 67 me Van der Vaart dhe shënojnë golin e fitores në minutën e 86 me anë të Kaboul. (albeu.com)Shikoni golat:

<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/0Z96pJzGsUvZl6otmmCa/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>
Shtuar më 20/11/2010, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori