Premier League, ja supersfida e parë e këtij sezoni
Pëlqej
Pas ndeshjeve të djeshme në Premier League, sot vjen supersfida e parë e këtij sezoni për. Në mbrëmje, në orën 21:00, do të luhet ndeshja mes Sitit dhe Liverpulit, skuadrat që sezonin e kaluar u renditën në dy vendet e para të renditjes.

Mario Balotelli, sulmuesi që pak ditë më parë u transferua nga Milani për shifrën e 20 milionë eurove pritet ta ndjeke kete ndeshje nga tribuna. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori