Premier Liga, ja rezultatet dhe golat (VIDEO)
Albeu.com
Jane zhvilluar shtate ndeshje ne naten e sotme te Premier Liges. Fitore kane shenuar Manchester United, Arsenal, Stoke City, Tottenham dhe Sunderland ndersa humbje ka pesuar Chelsea, Ja te gjitha rezultatet dhe golat e ndeshjeve ...
Ja rezultatet:

Aston Villa 2 : 1 Chelsea
Sunderland 1 : 0 Liverpool
Stoke City 2 : 1 West Ham
Portsmouth 1 : 2 Tottenham
Manchester Utd 2 : 1 Bolton
Everton 1 : 1 Wolves
Arsenal 3 : 1 Birmingham


Ja golat

Arsenal 3-1 BirminghamSunderland - Liverpool, 1:0Man United - Bolton, 2:1Aston Villa - Chelsea, 2:1
Shtuar më 18/10/2009, ora 05:00
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori