Premier Lige: Chelsea mposht Arsenalin (VIDEO)
Albeu.com
Fitore e Chelseat kundër Arsenalit, me rezultat 2:0. Chelsea shëoni fitore me dy golat e Drogbas të shënuar në minutën e 8-të dhe të 23-të.
Ja golat:

Shtuar më 08/02/2010, ora 01:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori