Premier Lige: City dhe Tottenham vazhdojne betejen per vendin e katert (VIDEO)
Albeu.com
Janë zhvilluar pesë ndeshjet e sotme në Premier Ligë, ku përveç Stoke City-t, të gjithë vendasit e tjerë kanë shënuar fitore. Pas këtyre ndeshjeve, City dhe Tottenham vazhdojnë betejën për vendin e katërt ...
... ndërsa Aston Villa eliminohet nga gara për pozitën e katërt.


Ja rezultatet:

Birmingham 2 : 1 Burnley
Tottenham 1 : 0 Bolton
Portsmouth 3 : 1 Wolves
Stoke City 0 : 0 Everton
Manchester City 3 : 1 Aston VillaJa golat:


Manchester City 3 : 1 Aston VillaTottenham 1 : 0 Bolton
Shtuar më 02/05/2010, ora 04:24
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori